مراکز خرید ارزان استانبول

اوت لت های استانبول

می خواهیم تعدادی از مراکز خرید ارزان استانبول و همیشه تخفیف را معرفی کنیم ، چون خرید برای بسیاری از افراد یا بخشی از تفریح و یا خود تفریح است واین خرید برای بسیاری از افراد موقعی بسیار لذت بخش می شود که بدانند آنرا ارزانتر از بقیه خریداری نموده اند ، پس با نسیم شب پرواز همراه شوید، تا با هم سری به مراکز خرید ارزان و اوت لت های معروف استانبول بزنیم.

اوت لت اولویوم Olivium

این آوت لت با تعداد ۲۵ مغازه در آوریل ۲۰۰۰ در منطقه زیتین بورنو استانبول افتتاح شد. ولی امروزه  تعداد مغازه های  آن به ۱۵۰ عدد رسیده است. این مرکز خرید به غیر از  تخفیف های خوب برای اجناس شما ، امکانات تفریحی مثل ۶ سالن تئاتر، سالن بولینگ هم دارید و می توانید در رستوران ها و کافه های آن مدتی را استراحت کنید و بعد از آن خریدتان را ادامه دهید.

اوت لت ایرپورت airport

این مرکز خرید در  منطقه اتاکوی استانبول قراردارد. این مرکز ۱۱۶ فروشگاه دارد و بهترین جا برای خرید ارزان سوغاتی های استانبول می باشد.  مرکز اوت لت ایرپورت با این که کوچک می باشد ولی فروشگاههای زیادی دارد که در آن ها انواع لباس و  سوغاتی و دیگر اجناس با تخفیف های ویژه حدود ۶۰-۷۰ درصد عرضه می گردند. فودکورت و رستوران این اوت لت می تواند خستگی خرید شما را به در کند.

اوت لت کاله

این مرکز خرید در فاصله حدود ۱۵ دقیقه ای تا فرودگاه بین الملی آتاترک قرار دارد و در آن می توانید برندهای معروف را با نرخ های خیلی خوب خریداری نمایید. برندهای ترک  با جنس های مرغوب  که قیمت تمامی آن ها مناسب است، نتیجه خرید شماست. اگر قصد رفتن با مترو به این اوت لت را دارید با در ایستگاه gungoren پیاده و بعد از طی مسافت دو دقیقه ای به آن برسید. اگر نیاز به استراحت و خوردن غذا پیداکردید می توانید در  طبقه بالای این مرکز که مخصوص غذاست ، تنوعی از غذاها را امتحان کنید.

اوت لت اوپتیموم Optimum

مرکز خرید اوپتیموم، مرکز نسبتا بزرگی است و در آن هم فروشگاههای معمولی و هم اوت لت وجود دارد. این مرکز خرید در ۵ طبقه و در محله آتاشهر ناحیه آسیایی استانبول قرار دارد که با گشت و گذار در آن می توانید اجناسی با قیمت های مناسب پیدا کنید. برندهای معروف این مرکز خرید ، قیمتهای پایین تری دارند. فوت کوت معروف آن هم  شب ها خیلی شلوغ است.

اوت لت ویا پورت Viaport

ویاپورت در نزدیکی فرودگاه صبیحا قرار دارد و در آن اجناس  ارزان  و با کیفیت فروخته می شوند. در این مرکز می توانید از میان ۱۴۰ مغازه چیزهایی مثل طلا ، مبلمان، وسایل آشپزخانه، لباس، ساعت و چرم های ترک بخرید. دریاچه مصنوعی زیبا کنار آن هم برای رفع خستگی یک خرید خوب مناسب است.

اوت لت ونیزیا  استانبول Venezia Mega Outlet

این مرکز خرید یکی مراکز ارزان قیمت شهر استانبول می باشد، معماری این مرکز خرید به گونه ای طراحی شده است که برای شما حال و هوای حضور و خرید در خیابان های ونیز را زنده می کند و شما علاوه بر خرید می توانید از فضای این مرکزخرید هم لذت کافی را ببرید. بهترین برندها زیر سایه یک مرکز خرید بسیار وسیع و زیبا با معماری جذاب ایتالیایی در استانبول گرد هم آمده اند.

مطمئن باشید که به هیچ وجه دست خالی از این مرکز خرید بیرون نخواهید آمد. برندهایی معروف دنیا اغلب  در این مرکز خرید دارای شعبه هستند مانند کوتون، ال سی واکی کی، بامبی، لوفت، سارار، و همینطورمی توانید تنوعی از بهترین فست فودها و کافه هایی که در جهان فعالیت دارند نیز در این مرکز خریدبیابید و انرژی از دست رفته خود را دریافت کنید.