سفارت کانادا در آنکارا

از آنجاییکه در ایران مرکز وک VAC برای انجام امور مربوط به ویزای کانادا وجود ندارد، ناگزیر ایرانیان باید به یکی از کشورهای همسایه که دارای سفارت کانادا می باشد، سفر کنند و یکی از شهرهای نزدیک به تهران ، شهر آنکارا می باشد.

آدرس سفارت کانادا در آنکارا:CinnahCaddesi No: 5806690, CankayaAnkara, Turkey

تلفن سفارت کانادا در آنکارا:۰۰۹۰۳۱۲۴۰۹۲۷۰۰

 فکس سفارت کانادا در آنکارا:۰۰۹۰۳۱۲۴۰۹۲۷۱۲

آدرس ایمیل سفارت کانادا در آنکارا: ANKRA@international.gc.ca

ساعت های کاری سفارت کانادا در آنکارا:

دوشنبه ها تا پنج‌شنبه ها : ۰۸:۰۰ تا ۱۲:۳۰ و ۱۲:۳۰ تا ۱۶:۴۵

در ایام زیر سفارت کانادا در آنکارا تعطیل می باشد

Tuesday, January 01  New Year’s Day

Monday, February 18  Family Day

Monday, April 22  Easter Monday

Monday, May 20  Victoria Day

Tuesday, June 4  Ramadan Feast Eve

Wednesday, June 5  Ramadan Feast

Thursday, June 6  Ramadan Fest Day 2

Monday, August 12  Sacrifice Feast Day 2

Monday, October 14  Thanksgiving Day

Tuesday, October 29  Republic Day

Monday, November 11  Remembrance Day

Wednesday, December 25  Christmas Day

Thursday, December 26  Boxing Day

آدرس و ساعت فعالیت  وک  سفارت کانادا:

VFS Global – Ankara

İşçi Blokları Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:57/A Çankaya/Ankara 06530 – Regnum Sky Tower.

CVAC Opening time: 08:30 – ۱۶:۳۰
Application and Passport Submission: 08:30-15:30
Passport Collection: 13:30 – ۱۶:۳۰

فاصله وک سفارت کانادا با هتلهای آنکارا

مسافرین محترم تور آنکارا که برای انجام امور مربوط به سفارت کانادا در آنکارا نیاز به مراجعه به وک جهت انجام امور مربوط به ویزا و اقامت خود دارند، دوست دارند که هتل آنها نزدیک به مرکز vac باشد به همین دلیل ما در اینجا فاصله تعدادی از هتلهای پرفروش در تور آنکارا را با توجه به فاصله آنها تا این مرکز از سفارت و منطقه کیزیلای که مسافرین برای مراکز خرید آنکارا به آنجا مراجعه می کنند ، به نمایش گذاشته ایم تا انتخاب راحت تری برای خرید تور آنکارا از آژانس نسیم شب پرواز داشته باشید.